Rólunk mondták
Igényes, elegáns, mégis kellemesen laza hely, figyelmes és profi pincérekkel, kiváló borokkal és fogásokkal, szép kerthelyiséggel.
Rendkívül jól felkészült pincérek, felszolgálók - udvariasak, segítőkészek, előzékenyek. Csak maximálisan jót tudok róluk mondani. Ilyen körültekintő, felkészült, mindenre kiterjedő kiszolgálásban még soha nem volt részem. Az egész étterem pozitív benyomást keltett, mindenki roppant...
Kiváló, fantasztikusan jó ízű ételek, hangulatos környezet. Ajánlom mindenkinek, megéri.











