Rólunk mondták
Nagyon figyelmes a felszolgálás, igazán felső kategóriás ételek és nagy borválaszték. Emellett gyönyörű külső es belső esztétika!
Kedves, barátságos kiszolgálás, nagyon finom ételek ! Biztosan visszatérünk! Köszönjük :)
Rendkívül kedvesen fogadtak, kellemes ízléses volt a környezet a terasz árnyékolókkal ellátva. A vendéglátó ajánlotta a konyhafőnök barackkrém levesét, ami nagyon finom volt. A kiválasztott ételek is nagyon finomak voltak, ízlésesen tálalva és rövid időn belül megkaptuk. Csak ajánlani...











